وانیکی عزیز، پیش از هرچیز پیوستن شما را به خانواده بزرگ وانیک خوش آمد می‌گوییم. گروه وانیک بر این باور است که هر موفقیتی چه در گذشته و چه در آینده با داشتن مشتریان وفاداری مثل شما و کارکنان پرتلاش و پر انرژی این مجموعه که میل به پیشرفت و رفع نیاز شما عزیزان را لحظه لحظه زندگیشان جاری ساخته اند، میسر می‌شود و در حراست از اعتماد شما که ارزشمندترین سرمایه این مجموعه است می‌کوشد.

هدف اصلی و تمرکز مجموعه وانیک از ابتدای تاسیس، عرضه انواع پوشاک زنانه با کیفیت و با قیمتی منصفانه به هموطنان عزیز بوده است و این افتخار را دارد که جلب رضایت و همراهی طیف وسیعی از بانوان خوش سلیقه ایرانی را همراه داشته باشد.

مجموعه وانیک در مرداد ماه سال 1398 به مالکیت آقای سامان امجدی تاسیس و با همراهی و پشتیبانی همسرشان خانم سولماز حیدری که استایلیست برند DEFACTO در ایران بودند شکوفا شد. این زوج دوست‌داشتنی این مجموعه را بر مبنای رفع نیاز طیف گسترده ای از مشتریان با همه سلایق و جلب رضایت حداکثری این عزیزان پایه گذاری کردند. پس از مدتی به لطف خداوند و همراهی شما عزیزان موفق شدند یک تیم فوق العاده را سازمان‌دهی کرده و با گسترش حوزه کاری به فضای مجازی، برای پیش‌برد اهدافشان و خدمت رسانی بهتر به مشتریان یک پیج قوی در اینستاگرام و وب سایت وانیک مد را تاسیس کردند.

. مجموعه وانیک علاوه بر مجموعه مدیریتی متشکل از اعضای دیگری همچون گروه تولید محتوا، گروه IT و پشتیبانی سایت، ادمین های فروش آنلاین، گروه بسته بندی و انبار و گروه فروش حضوری می‌باشد. که با تلاش شبانه روزی شان در تلاشند تا بتوانند حداکثر رضایت شما را از بابت ارسال پوشاک بدون نقص و به موقع و تامین پوشاک مورد علاقه مشتریان در دامنه وسیع سلایق مختلف بدست آورند.